Алергологічний кабінет

В алергологічному кабінеті КДВ №1 поліклініки КЗ «Дніпропетровська МКЛ № 9» ДОР »проводиться надання спеціалізованої медичної, консультативної допомоги населенню АНД, а з 12.04.2017 Індустріального, Самарського, Дніпропетровського районів.

Лікар-алерголог Макаренко Вікторія Євгенівна має вищу кваліфікаційну категорію. Загальний стаж роботи лікаря-алерголога — 25 років, стаж роботи за фахом 20 років.

Алерголог

Прийом алергологічного кабінету ведеться згідно з графіком: понеділок, вівторок, п’ятниця з 09:00 до 14:00, в середу з 12:00 до 17:00.

Алерголог

В алергологічному кабінеті проводиться лікувально-діагностична, консультативна допомога хворим на бронхіальну астму, поліноз, цілорічний алергічний риніт, атопічний, алергічний і контактний дерматит, медикоментозну алергію, кропив’янку та набряк Квінке, псевдоаллергії, сироваткової хвороби та іншої алергопатологією. Так само здійснюються заходи, які включають необхідні обстеження, в тому числі і специфічне аллергообстеження, для своєчасного виявлення і поліпшення якості медичної допомоги профільним пацієнтам; ведеться диспансерне спостереження за хворими з алергопатологією.

Алерголог

В умовах кабінету проводиться алергенспецифічна імунотерапія (АСІТ) пилковими (ІІ і ІІІ пилкової хвилі) і побутовими алергенами, неспецифічне лікування аутосировоткою при псевдоалергічних кропив’янках і небулайзерна терапія при загостренні бронхіальної астми.

Алерголог

При відсутності протипоказань, якими є загострення алергічних та інших хронічних захворювань: декомпенсація тіреотоксикозу, артеріальної гіпертензії, цукрового діабету, а також туберкульоз, інфаркт міокарда (до 1 року), колагенози, онкологічні та психічні захворювання, алергообстеження і алергенспецифічна імунотерапія (АСІТ) проводяться пацієнтам на бронхіальну астму, поліноз, цілорічний алергічний риніт в зимовий період, після проведення огляду і наявності необхідних обстежень: ФЛГ , ОАК, цукор крові, ОАМ, заг. IgE, Rw, ЕКГ, спірограма, огляд ЛОР-лікаря і гінеколога у жінок.

Алерголог

Запис на прийом за телефоном: 790-06-02

 


Пошук інформації на сайті