Кабінет лікаря — уролог консультативно-діагностичного відділення №1 поліклініки КУ «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №9» Дніпропетровської обласної ради
Лікар кабінету: уролог вищої категорії, кандидат медичних наук

Квятковський Євген Аркадійович.

Уролог

 

У 1977 році закінчив лікувальний факультет Вінницького медичного інституту. З 1981 р по 1983 р пройшов клінічну ординатуру на кафедрі урології Дніпропетровського медичного інституту. З 1983 р працює лікарем-урологом поліклініки міської клінічної лікарні № 9 м Дніпропетровська. У 1987 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук під керівництвом проф. А.В. Люлько. Займається проблемами експериментальної урології, біомеханіки капсул паренхіматозних органів і верхніх сечових шляхів, проблемами застосування ультрасонографії і доплерографії для діагностики захворювань нирок, питаннями етіопатогенза і лікування водянки яєчка, запальних захворювань чоловічих статевих органів, порушення уродинаміки при урологічних захворюваннях. Є автором 163 наукових робіт, 1 винаходу, 4 деклараційних патентів, 14 рацпропозицій, 1-х методичних рекомендацій, 3 інформаційних листів, затверджених МОЗ України. Результати досліджень опубліковані в журналах «Урологія», «Лікарська справа», «Український кардіологічний журнал», «Український радіологічний журнал», «Ендокрінологія», «Променева діагностика, променева терапія», «Український медичний часопис», «Новини науки Придніпров’я «,» Здоров’я чоловіка «. Є співавтором монографій «Ультрасонографія і доплерографія в діагностиці захворювань нирок» (2005 р), «Будова і функція верхніх сечових шляхів» (2009 р), «Гидроцеле» (2014 г.) спільно з проф. Т.А. Квятковської.
Головним напрямком наукових досліджень і застосування їх результатів в практичній діяльності є ультразвукова діагностика органів сечостатевої системи. Використовувати ультразвукове дослідження нирок при нирковій патології почав вперше в Україні з 1985 р і в 1986 р узагальнив результати в першому в Україні науковому повідомленні з цього питання. До теперішнього часу досліджено близько 28 тисяч пацієнтів. За цей час вперше в Україні:
• в 1994 р були опубліковані результати ультразвукової допплерометрії ниркових артерій;
• в 1994 р видано методичні рекомендації щодо застосування ультразвукової діагностики в урологічній практиці;
• в 1994, 1998 р.р. опубліковані матеріали про застосування ультразвукової допплерометрії ниркових артерій при патології нирок у вагітних;
• в 1997 р опубліковані дані, які продемонстрували доцільність застосування допплерометрії ниркових артерій в діагностиці причин післяопераційної гострої ниркової недостатності;
• в 1998 р використано колірне доплерівське картування з імпульсною допплерометрией мочеточнико-міхурово викидів і в 1999 р опубліковані результати ультразвукового дослідження уродинаміки верхніх сечових шляхів;
• в 2004 р видано інформаційні листи МОЗ України, в яких викладено алгоритми комплексного ультразвукового дослідження хворих з нирковою колькою і пієлонефрит з урахуванням ниркової гемодинаміки і уродинаміки верхніх сечових шляхів;
• в 2009 р спільно з А.Е. Квятковським був розроблений перший в Україні апарат для дослідження уродинаміки нижніх сечових шляхів — Урофлоуметри Поток-К.
• в 2013 р розроблена перша в Україні уродинамічна система Поток-К.
• в 2015 р розроблений перший в Україні апарат для дослідження уродинаміки нижніх сечових шляхів у домашніх умовах, що дозволяє проводити моніторинг сечовипускання протягом декількох діб — Урофлоуметри «Поток-КМ».
Стаття, в якій підсумовано досвід застосування ультразвукової діагностики при обстеженні хворих з урологічної патологією, опублікована в журналі «Урологія», 2003, № 4.
Наукові дослідження є основою для якісного, швидкого та ефективного обстеження хворих, що дозволяє проводити ранню і своєчасну діагностику. Застосування нових сучасних методів дослідження допомагає обрати адекватний метод лікування, в тому числі замінити операцію малоінвазійними методами лікування, Органоуносящіе оперативне лікування органосохраняющим.
Є членом асоціації урологів, а також лікарів ультразвукової діагностики України, членом Європейської асоціації урологів. Був учасником з’їздів і міжнародних конференцій з урології, міжнародних конференцій з ультразвукової діагностики в урогінекології, гострій хірургічній патології, нагороджений дипломом як доповідач II Українського конгресу фахівців ультразвукової діагностики, бере участь в роботі сайту Українського допплерівського клубу в Інтернеті. У 2008 р був нагороджений грамотою від української асоціації лікарів ультразвукової діагностики за значний внесок у розвиток ультразвукової діагностики в Україні.
В кабінеті проводиться діагностика і лікування урологічних захворювань сечової і статевої систем чоловіків. Проводиться ультразвукове дослідження нирок, наднирників, сечового міхура, простати, сім’яних пухирців, яєчок, цистоскопія, уретроскопія, уродинамические дослідження нижніх сечових шляхів — урофлоуметрія, цистометрія, домашній урофлоуметрічний моніторинг.
Кабінет є єдиним в Дніпропетровській області, в якому прийом лікаря включає проведення ультразвукового дослідження органів сечової системи, статевої системи чоловіків і всього спектра уродинамических досліджень нижніх сечових шляхів. Також під контролем ультразвукового і уродинамических досліджень проводяться фармакологічні проби, що дозволяють прогнозувати передбачувану ефективність медикаментозної терапії при порушенні сечовипускання внаслідок доброякісної гіперплазії передміхурової залози (аденомі простати) і хронічному простатиті.
Всі дослідження проводить безпосередньо сам лікар. Спільно з рентгенологічної службою проводиться оглядова і видільна урографія, цистографія, уретрографія, комп’ютерна томографія органів сечової системи. Кабінет оснащений цілою низкою фізіотерапевтичних приладів, використовуваних для лікування запальних захворювань у чоловіків. В кабінеті проводиться ректальний фонофорез при лікуванні простатиту, ректальна і уретральна електростимуляція простати, магнітно-лазерна терапія, ЛОД-терапія при еректильної дисфункції, звукова стимуляція верхніх сечових шляхів при каменях сечоводу за допомогою апарату «Інтрафон», електростимуляція уретри при стресовому нетриманні сечі у жінок із застосуванням апарату «Інтратон». Фізіотерапевтична оснащеність кабінету не має аналогів серед аналогічних служб в Дніпрі.
Кваліфікація лікаря кабінету і наявність обладнання дозволяє вже при первинному прийомі в 90% випадків встановлювати діагноз. Рівень обстеження і лікування відповідає аналогічним кабінетах в Західній Європі, а по деяких позиціях перевершує їх.

Кабінет працює в понеділок, середу, п’ятницю з 8.00 до 13.00, у вівторок і четвер з 11.00 до 16.00.

Ми раді надати Вам допомогу, з повагою, Євген Аркадійович Квятковський.


3 комментария

Александр

16.03.2018 на 6:03 пп

Доктор Квятковский! Очень Вам благодарен! Вы — первоклассный специалист и хороший человек.

Светлана

12.06.2018 на 12:10 пп

Здравствуйте, как связаться с доктором Квятковским? просто я нахожусь в другом городе…

  Admin2

  14.06.2018 на 2:41 пп

  Здравствуйте! Светлана, к сожалению в кабинете доктора Квятковского Е.А. нет стационарного телефона. Вы можете обратиться в регистратуру поликлиники по телефону: (056) 790-06-02.
  График приема врача:
  понедельник, среда, пятница — с 08:00 до 13:00
  вторник, четверг — с 11:00 до 16:00