Патологоанатомічне відділення з гістологічною лабораторією

Завідувач патологоанатомічного відділення Резниченко Володимир Вікторович лікар-патологоанатом вищої категорії, також  має вищу категорію з  дитячої патологічної анатомії, стаж роботи за фахом – 31 рік.

Патологоанатомічне відділення з гістологічною лабораторією

Штати відділення складають 10 посад: з них 1 посада завідувача, 2 лікаря – патологоанатома з першою кваліфікаційною категорією, 4 лаборанта з гістологічних досліджень, які мають вищу категорію, та 3 молодших медичних сестер.

Спеціалісти відділення підвищують кваліфікацію на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  міст Київа та Харкова, приймають участь у науково-практичних конференціях та конгресах, які проводяться асоціацією патологоанатомів України.

Про відділення.

Патологоанатомічне відділення має два приміщення:

— морг, де проводять патологоанатомічне дослідження трупів померлих дорослих та трупів померлих дітей, новонароджених і мертвонароджених,

— гістологічна лабораторія, де проводять гістологічні дослідження операцій-ного та біопсійного матеріалу.

       Патогістологічні дослідження проводяться з метою уточнення та підтвердження клінічного діагнозу, вста­новлення діагнозу в клінічне неясних випадках, для виз­начення початкових стадій захворювання, розпізнання різних за формою та походженням запальних, гіперпластичних та пухлинних (онкологічних) процесів. Дослідження біопсійного та операційного матеріалів дозволяє судити про ради­кальність операції, динаміку патологічного процесу, про зміни, що виникли в тканинах чи новоутвореннях під впливом лікування, тощо.

      Патогістологічному дослідженню підлягають усі діаг­ностичні біопсії, всі органи та тканини, видалені при гінекологічних та хірургічних втручаннях, а також зіскоби, посліди, проведені у відділеннях лікарні та прикріплених лікуваль­них закладах. Строки дослідження діагностичних біопсій та операційного матеріалу — протягом 4-6 діб.

      Обслуговує 5 лікувально-профілактичних закладів Лівобережжя м. Дніпропетровська:

КЗ «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №9»ДОР»

КЗ «Дніпропетровська міська клінічна дитяча лікарня №1»ДОР»

КЗ «12е ТМО» ДОР»

КЗ «ДЦП МСД № 8»ДОР»

КЗ «ДЦП МСД № 10»ДОР»

Контакти. Адреса м. Дніпропетровськ, проспект Воронцова, 29 (на першому поверсі денного стаціонару).  Контактні телефони: 725-04-67

Графік роботи:

прийом біопсійного та операційного матеріалу матеріалу — 800-1130 щоденно (вихідні дні — неділя)

видача результатів — 1300 – 1500 (вихідні дні — неділя)

         В нашій лабораторії Ви завжди отримаєте достовірну кваліфіковану діагностику.

Патологоанатомічне відділення з гістологічною лабораторією

 


Оставить ответ