Рентгенологічне відділення

З 2013 р до складу рентгенологічного відділення міської клінічної лікарні № 9 увійшли рентген відділення поліклінік на ул.С.Ковалевской, ул.Саранской, вул. Висоцького

Штат відділення -26.25 ставок, 6 лікарів-рентгенологів, з них 5 лікарів мають вищу категорію, 90% лаборантів також мають вищу категорію.

У відділенні функціонує 9 кабінетів, 4 флюорографічних, 5 рентгендіагностичних, більша частина обладнання цифрові апарати, два мамографа, обробка плівки проводиться на проявних машинах, частина робочих місць комп’ютеризована.

Зав. відділенням Дідух Павло Максимович, категорія вища, стаж роботи за професією 35 років, лікарський стаж 42 роки, на посаді в 9ГКБ з 1999 року.

За останні роки оновилося рентгенологічне обладнання-в 2011 році встановлено рентгендіагностичний комплекс EVA, виробництво Південна Корея.

Рентгенологічне відділення

Рентгенологічне відділення

   У листопаді 2012 року обласною адміністрацією міста Дніпропетровська для КЗ «9 міська лікарня» ДОР був придбаний рентгенівський діагностичний комплекс «Медікс», виробництва Україна.

Апарат складається з 3 робочих місць, з універсальним телекерованим столом, оснащений ПРЗ — підсилювачем рентгенівського зображення, спеціальною програмою для зберігання і обробки рентгеноскопічних досліджень.

Технічні характеристики апарату дозволяють обстежувати всі органи і системи, рентгенівський підсилювач зменшує дозу опромінення і підвищує якість рентгенограм.

Рентгенологічне відділення

Рентгенологічне відділення

Рентгенологічне відділення

З листопада 2012 року в рентгенологічному відділенні КЗ «9 міська лікарня» ДОР працює новий мамографічний апарат Hologic M-4.

Рентгенологічне відділення

Це одна з останніх моделей мамографа випуску 2012 року з високою роздільною здатністю, що дозволяє отримувати знімки високої якості і значно підвищувати точність діагностики.

На лівому березі це єдиний мамографічний апарат.

У ФЛГ кабінеті проводяться профілактичні та діагностичні дослідження органів грудної порожнини. Профілактичні дослідження спрямовані на раннє виявлення туберкульозу, онкопатології, діагностичні дослідження — для виявлення гострих і хронічних запальних процесів, також травматичних ушкоджень органів грудної порожнини.

Дослідження на ЦФЛГ дозволяє значно знизити дозу опромінення на пацієнтів, поліпшити якість зображення, що підвищує точність діагностики, скоротити час дослідження. Дає можливість проводити контрастні дослідження з використанням поліпозиційне методик.

Рентгенологічне відділення

 

У діагностичних кабінетах проводять дослідження всіх органів і систем (кістково-суглобової, шлунково-кишкового тракту, ЛОР-органів, сечостатевої) із застосуванням спецметодік і укладок. Проводяться контрастні дослідження шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, ЛОР-органів, метросальпінгографії.

Проводяться обстеження призовників військкомату АНД району із застосуванням спецметодік.

У мамографічний кабінеті виконуються стандартні дослідження молочних залоз. При необхідності застосовуються прицільні знімки зі збільшенням, що дозволяє в багатьох випадках уникнути додаткових методів дослідження, таких як УЗД і скоротити час постановки діагнозу.

По кожному з дослідженням даються висновки висококваліфікованими лікарями-рентгенологами.

Рентгенологічне відділення

Комп’ютерна томографія  на сьогодні є «золотим стандартом» в діагностиці, майже, всіх внутрішніх хвороб органів та систем організму людини, застосовується як при ургентних та невідкладних станах, так і в плановій діагностиці. Лікарня надає допомогу за 24 спеціальностями. Щодня до закладу звертається біля 1500 людей. Щороку в стаціонарі лікується більше 17000 хворих, проводиться біля 7000 оперативних втручань, у пологовому будинку приймається близько 3500 пологів. Ургентаж деяких відділень перевищує 70%.

У складі лікарні функціонує Перинатальний центр ІІ рівня, де надається допомога пацієнткам з ендокринною та серцево-судинною патологією.

Лікарня є основною багатопрофільною медичною установою для надання допомоги пацієнтам Лівобережжя та мешканцям інших районів міста.

            Це перший апарат КТ в Лівобережному регіоні міста та прилеглих територій.

Рентгенологічне відділення

Рентгенологічне відділення


5 комментариев

Елена

20.05.2019 на 1:37 пп

Здравствуйте, как записаться на маммографию, Индустриальный район и стоимость? Спасибо за ответ.

  Admin2

  21.05.2019 на 7:32 дп

  Доброго дня! Вся інформація та запис за телефоном (056) 790-05-54 — рентгенологічне відділення.

Татьяна

03.12.2019 на 11:19 дп

Очень не удобно, что нельзя записаться на маммограму по телефону, даже имея направление. Отпрашиваться с работы, чтобы взять направление, потом чтобы записаться, потом чтобы сделать, потом чтобы забрать результат(((.

  Admin2

  08.07.2020 на 2:32 пп

  Доброго дня Тетяно! Номер телефону, по якому Ви можете записатись на маммографію 068-948-08-20. Нам дуже шкода, що Ваш сімейний лікар Вам не повідомив цю інформацію. Адміністрація лікарні надіслала всю інформацію про порядок проведення дослiдження та номер телефону для запису в листах по ДЦПМСД лiвого берега, також iнформацiя висить в нашiй реєстратурi жiночої консультації та поліклініці, на вході в рентгенологічне відділення та на дверях кабінету мамографії.

Эльвира

26.08.2020 на 11:04 дп

Добрый день, а где и как можно записаться на ренген легких?

Оставить ответ