Як підготуватись до проведення обстежень?

1) Кров на дослідження приймається тільки натщесерце.

2) Напередодні здачі венозної крові слід виключити жирну їжу.

3) Напередодні проведення забору матеріалу для ПЛР діагностики урогенітальних інфекцій необхідно: утриматись від статевих контактів на протязі 3-х діб; протягом 2-х тижнів не приймати антибактеріальні препарати.

4) При дослідженні гормонів репродуктивної панелі у скеруванні слід зазначити перший день менструального циклу (початок місячних), вагу, термін вагітності.

5) Перед забором сечі слід провести ретельний гігієнічний туалет зовнішніх статевих органів. Збирається тільки ранішня порція сечі відразу після сну. У лабораторію здається 50 мл в чистому посуді.

6) Перед здачею сперми необхідно не менше трьох діб утримуватись від статевого акту. Сперму можна зібрати в домашніх умовах в отриманий в лабораторіі стерильний пластиковий контейнер і на протязі 1 години доставити в лабораторію зберігаючи контейнер в умовах близьких до температури тіла людини.

7) УЗД дослідження внутрішніх органів рекомендують проводити натщесерце або через 3 години після прийому їжі, щоб уникнути утворенню газів в кишківнику, які заважають проходженню ультразвукових хвиль. Для трансвагінального гінекологічного та трансректального урологічного дослідження простати чоловіків наповнення сечового міхура (попереднє пиття води та очікування) не є обов’язковим.


Пошук інформації на сайті