Гастроентеролог

Гастроентеролог

Зараз час 21 століття. Це час комп’ютерних технологій, харчування на бігу 1-2 рази на день, в прикуску зі стресами, переїдання ввечері і на ніч, зловживання жирною і смаженою їжею, алкоголем, курінням. Ні для кого не секрет, що це також час харчових добавок, це час і неправильних і навіть шкідливих для організму дієт!

Тому вже починаючи з дитячого і підліткового віку жителі нашого регіону відчувають скарги на печію, дискомфорт у животі, здуття кишечника, запори, болі і масу інших нескінченні скарги і симптомів масок, включаючи стоматити і навіть вугровий висип!

Як наслідок «нагорода» — це букет гастроентерологічних захворювань, таких як — гастрит, рефлюкс-езофагіт, виразка, панкреатит, холецистит, камені жовчного міхура, гепатити, цироз і безліч ускладнень, включаючи кровотечі і онкопатологію шлунково-кишкового тракту.

Гастроентеролог

Гастроентеролог

Гастроентеролог

Гастроентеролог

Відчуваючи навіть легкі симптоми пацієнти часто займаються самолікуванням і приймають медикаменти за порадою сусідів, друзів, колег, та й за рекомендацією в аптеці, але також обов’язково діятимуть за указам «кращого друга» 21 століття — інтернету і телебачення, безконтрольно приймають знеболюючі нестероїдні протизапальні препарати з приводу головний, менструальної, зубний і взагалі будь-якого болю. Таким чином, самі того не відаючи пацієнти маскують симптоми і як правило надмірно лікують себе та отримають різноманітні ускладнення гастропатології. Не зволікайте отримати кваліфіковану медичну допомогу у факівця (лікаря-гастроентеролога).

У нашій лікарні на базі консультативно-діагностичного відділення № 1 (поліклініки) в кабінеті № 61 надається медична допомога гастроентерологічних хворим лікарем:

— вищої категорії Пріпіченко Лариса Борисівна -кабінет № 61. Стаж роботи — 21 років.

Час роботи-з понеділка по п’ятницю з 8.00 — 13.00.

Записатися на прийом до лікаря можливо за телефоном: 790-06-02

К классному новому году готовьтесь с ноября!


Пошук інформації на сайті