Кардіолог

Кардіолог — це лікар вузького профілю, який проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань серця і судин. Зазвичай, до нього направляє лікар терапевт або сімейний лікар в разі виявлення серйозних проблем з серцем і судинами.

Дуже важлива консультація кардіолога для літніх людей. Багато захворювань серця можна запобігти, якщо вчасно звернутися за допомогою. Завдання люблячих родичів — переконати пацієнта не займатися самолікуванням, а сходити на прийом до фахівця. Препарати, що застосовуються для лікування гіпертонічної хвороби, дуже різняться в показаннях і, що найбільш важливо, в протипоказання. Щось більше допомагає одним людям, щось іншим. І без наявності знань в цій області жоден фармацевт НЕ підбере препарат адекватно.

З якими скаргами варто йти на прийом до кардіолога:

болю будь-якого типу і інтенсивності, що виникають в області грудної клітини або серця, особливо давить характеру; задишка, слабкість, зміна ритму серцебиття, підвищення або зниження артеріального тиску, запаморочення, надмірна пітливість, втомлюваність, стрімке підвищення маси тіла; планування вагітності; захворювання серця у найближчих родичів: інфаркт, гіпертонічна хвороба та інші.

Лікар-кардіолог займається лікуванням і профілактикою таких захворювань:

ішемічна хвороба серця (ІХС); гіпертонічна хвороба і артеріальна гіпертензія; вроджені та набуті вади серця; дисліпідемії (підвищення холестерину і фракцій, які ведуть до розвитку атеросклерозу); інфаркт міокарда; аритмії; серцева недостатність.

Слід розуміти, що багато захворювань серця і судин легше попередити, ніж потім лікувати. Варто зазначити, що смертність від серцево-судинних патологій займає перше місце в Україні і ця тенденція навряд чи зміниться з роками.

Тому, знайдіть годину часу і відвідайте лікаря-кардіолога, переконайте своїх батьків і близьких Вам друзів в необхідності своєчасної профілактики. Лікар-кардіолог — це не обов’язково гори призначених таблеток. В першу чергу — це адекватна оцінка сьогоднішнього стану, наявність патологій або ризик їх виникнення.

Кардіолог

Лікар кардіолог Маслова Людмила Григорівна

 

Звертайтесь за адресою: м. Дніпро, проспект Мануйлівський, 29, приміщення Поліклініки, 2 поверх, кабінет 56. Попередній запис за телефоном: 790-06-02

 

Лікар кардіолог вищої категорії Скороход Лідія Олексіївна

 

Кардіолог

 

Кардіолог

разом з сестрою медичною вищої категорії Павлищевою Аллою Михайлівною ведуть амбулаторний прийом кардіологічних хворих в консультативно-діагностичному відділенні №1 поліклініки за адресою пр.Мануйлівський, 29 за графіком :

понеділок, середа, п’ятниця з 8:00 до 14:00

вівторок – з 11:00 до 16:00

четвер – з 13:00 до 16:00

Прийом ведеться мешканців всіх районів міста з метою:

  • діагностики захворювань;
  • обстеження хворих;
  • уточнення діагнозу;
  • надання медичної допомоги та лікування.

Запис до лікаря здійснюється за телефоном реєстратури 790-06-02 з 8:00 до 18:00. 

Артеріальна гіпертонія