Відділення новонароджених

Відділення новонароджених

 З 1 січня 2015 року функціонує відділення новонароджених з ліжками постнатального виходжування у складі перинатального центру.

Керує відділенням новонароджених

лікар-педіатр неонатолог вищої категорії, зі стажем роботи 30 років —

Чистякова Марина Кімівна.

Відділення новонароджених

 Старша медична сестра відділення новонароджених

Чайка Світлана Іванівна

зі стажем роботи 31 рік яка має вищу категорію.

Відділення новонароджених, палати інтенсивної терапії та палати постнатального виходжування укомплектовано сучасною апаратурою та медичним обладнанням, завдяки чому проводиться медична допомога в повному обстязі. У відділенні діти отримують консультації суміжних спеціалістів, сучасне лікування, ультразвукову діагностику. В палаті інтенсивної терапії та палатах постнатального виходжування забезпечено: кувезами, аппаратами для проведення штучної вентіляціїї легенів та мониторінга життево важливих функцій організма, що дозволяє лікувати та виходжувати дітей народившихся у важкому стані, з критично низькою масою, а також новонароджених які мають перинатальні патології.

Відділення новонароджених

 Виходжування недоношенных та дітей з малою вагою відбувається в палаті постнатального виходжування без перевода в інші стаціонари.
Неонатологи, медичні сестри згідно плану підвищують кваліфікацію з дитячої анестезіології.
Медичний персонал відділення активно приймає активну участь у житті лікарні.

Відділення новонароджених

У нашому пологовому будинку щорічно народжується понад 2500 дітей. Ми цьому дуже раді і намагаємося щоб цей дивовижний момент в кожній родині став воістину щасливим і незабутнім. У цьому нам допомагають високий професіоналізм наших співробітників, їх добрі і чуйні серця. Важливою ланкою перинатального центру є відділення новонароджених з постом інтенсивної терапії. Палати інтенсивної терапії оснащені сучасною медичною апаратурою, яка дозволяє надавати допомогу самим маленьким пацієнтам від 500 грам.

Відділення новонароджених

У нас є все необхідне для виходжування дітей: це і сучасна дихальна апаратура, що стежить апаратура, а також сучасне діагностичне обладнання.

Відділення новонароджених

 Діти у віці до 1 місяця після виписки можуть бути консультовані, а при необхідності лікування госпіталізовані. Тут вони отримують кваліфіковану консультацію неонатолога, невролога, педіатра. Проводяться лабораторні обстеження, УЗД (скринінг). При виникненні проблем з грудним вигодовуванням, жінки можуть звернутися до нас за консультацією цілодобово.


Оставить ответ