Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Пацієнтів сон ми охороняємо

Позбавляємо від болю його,

47 років втоми не знаємо

Нам енергії вистачить на сто!

 За 47 років існування відділення анестезіології, на рахунку його співробітників – тисячі врятованих життів, десятки тисяч вдячних пацієнтів за позбавлення від болю.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії перинатального центру КЗ «Дніпропетровської МКЛ №9» ДОС » є високоспеціалізованою базою з надання планової та екстреної допомоги пацієнткам акушерсько-гінекологічного профілю, надає цілодобову анестезіологічну і реанімаційну допомогу у всіх відділеннях лікарні.

Щорічно нашими лікарями і медсестрами проводиться більше 6000 анестезій, в палатах інтенсивної терапії проліковується до 600 хворих. Це вимагає від медичного персоналу високого професіоналізму, чималих фізичних і психологічних витрат.

Відділення оснащене сучасною наркозно-дихальною апаратурою, що дозволяє проводити анестезії і штучну вентиляцію легенів в максимально комфортному режимі для кожного конкретного пацієнта.

З 2010 року впроваджено нову методику — інгаляційна анестезія (препарат севоран), пролонговану епідуральну анестезію.

Ми готові надати послуги з знеболення пологів будь-якій пацієнтці. Ми гарантуємо безпеку, безболісність процедури, відповідність всім сучасним українським і світовим стандартам проведення анестезії.

Сьогоднішній склад відділення — це молода команда однодумців, професіоналів, яка живе за девізом «один за всіх і всі за одного». Кожен співробітник — це важлива і незамінна ланка одного ланцюга. Середній вік колективу — 37 років!

Це лікарі — анестезіологи:

-Попадʼїна  Галина Ананіївна (зав. відділенням, вища категорія)

— Стесюк Тарас Сергійович (вища категорія)

-Терехов Сергій Борисович (вища категорія)

— Єгрищина Олена Михайлівна (вища категорія)

— Спориш Олександр Григорович (вища категорія)

— Юрченко Михайло Сергійович (перша категорія)

І наші медичні сестри-анестезисти:

— Алексєєва Юлія Михайлівна (старша сестра, вища категорія)

— Юрченко Катерина Вікторівна (вища категорія)

— Вольтке Вікторія Миколаївна (вища категорія)

— Клименко Олексій Олексійович (вища категорія)

— Мінакова Олена Олегівна (вища категорія)

— Перевязко Анна Вікторівна (вища категорія)

— Фролова Інна Олександрівна (вища категорія)

— Крива Анна Миколаївна (перша категорія)

Фішкою відділення є кабінет ГБО, де працюють лікар — Рвачова Ганна Сергіївна і медична сестра Луговик Алла Віталіївна. У кабінеті ГБО проводяться сеанси гіпербаричної оксигенації і озонотерапії.

 Лікарі відділення анестезіології співпрацюють з кафедрою анестезіології, інтенсивної терапії факультету післядипломної освіти, лауреатом Державної премії України, проф. Клігуненко Оленою Миколаївною, асистентом кафедри анестезіології доцентом Станіним Дмитром Михайловичем, які здійснюють організаційно-методичну, лікувально-консультативну допомогу в роботі відділення. Велику допомогу в роботі відділення надає адміністрація лікарні, лікування та спостереження за пацієнтами на посту інтенсивної терапії проводиться спільно з співробітниками кафедри акушерства-гінекології і анестезіології, інтенсивної терапії Факультету післядипломної освіти, акушерами-гінекологами, невропатологом, ендокринологом, окулістом, терапевтами, співробітниками лабораторії.

Багато співробітників відділення є випускниками Дніпропетровської державної медичної академії і протягом усієї професійної діяльності зберігають тісний зв’язок зі своєю Alma mater. Не випадково відділення анестезіології бере активну участь не тільки в практичній, а й у науковій діяльності. Всі лікарі відділення беруть участь і виступають з доповідями на засіданнях Асоціації анестезіологів Дніпропетровської області, координаційних нарадах і на конференціях різного рівня.

Ми пишаємося нашими досягненнями:

— колектив відділення анестезіології та інтенсивної терапії нагороджений подякою департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації у 2016 році;

— Орел (Крива) Анна — переможець в обласному конкурсі «Краща за фахом» в 2012 році і призер всеукраїнського конкурсу «Краща за фахом» в 2013 році;

— за високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я кожен співробітник відділення нагороджений грамотами районних, міських, обласних адміністрацій (більше 150 нагород різного рівня).

Але набагато більше ми пишаємося відгуками наших пацієнтів про якість послуг, що надаються!

Ваше життя і здоров’я — в наших професійних руках!


5 комментариев

Аноним

03.04.2020 на 5:06 пп

молодцы

  Admin2

  08.07.2020 на 8:13 дп

  Доброго ранку! Адміністрація дуже вдячна за Ваш відгук. Дякуємо, що звернулись до нас. Будьте здорові.

Элла Васильева (Сиденко)

19.05.2021 на 2:02 пп

Уже месяц отец лежит в реанимации. Уже месяц каждый день я общаюсь с персоналом интенсивной терапии. Хочу сказать слова благодарности всем. И отдельно- заведующей отделения- (Попадʼїной) Галине Ананиевне- стержне этого отделения. Только внутренняя мотивация — «помогать людям», может объяснить почему эти люди каждый божий день имеют дело с болью, слезами, истериками и мольбами о помощи…Я вижу этот свет в глазах врачей. Они лечат не только медикаментами и аппаратурой. Они лечат словом и искренним сочувствием. Понимая связь больных и родных им людей — стараются утешить, и найти подход к каждому. Мы уже очень долго лежим. Я видела и радостные переводы после кризиса в терапию, и свет надежды на выздоровление и неутешительные новости. В день рожденье отца мне врач (такая хрупка и одновременно такая сильная женщина) говорит: «А я думаю, почему меня сегодня к нему так тянет. Он плачет- и я плачу вместе с ним.» Люди с огромным сердцем, пропускать через себя столько боли… Спасибо Вам за все….низкий поклон.

  Admin2

  25.05.2021 на 12:58 пп

  Доброго дня Елло! Адміністрація дуже вдячна за Ваш відгук. Дякуємо, що звернулись до нас. Будьте здорові Ви та ваша родина.

Элла Васильева (Сиденко)

20.05.2021 на 1:25 пп

Огромная благодарность всему коллективу и стержню этого мыса «Последней надежды» — Попадиной Галине Ананьевне. Уже месяц отец лежит в реанимации. Каждый божий день я общаюсь со всеми врачами отделения. И, не смотря на личную боль, вижу как искренне они переживают за всех пациентов. Спасибо Вам за уход 24 часа в сутки, за борьбу до последнего вдоха за жизнь, за то что Вы с понимаем относитесь ко всем «фокусам» больных, и ко всем истерикам родных. Только внутренняя мотивация «помогать людям» может вдохновлять работать в таком непростом месте. 65 лет отец встретил в реанимации. Врач (хрупкая и одновременно такая сильная женщина), говорит мне: » А я то думаю, что меня так к нему тянет. Передаю от Вас привет — а у него слезы на глазах — и я плачу вместе с ним». Столько боли пропускают через себя эти люди. Будьте здоровы! Мира Вам и добра!

Оставить ответ