Пологове відділення

Що таке сучасний пологовий будинок?
Це місце, де тепло, затишно та надійно. А ще, це місце, де є всі умови для надання безпечної високотехнологічної допомоги. В першу чергу — наявність кваліфікованих фахівців усіх направлень.
І це не тільки співробітники пологового, анестезіологічного та неонатологічного відділеннь, на яких припадає основна напруга. В разі необхідності на допомогу прийдуть всі спеціалісти, які є у лікарні, щоб визначити найбільш оптимальний план ведення вагітності та пологів.
Крім того, використання сучасного діагностичного обладнання  дозволяє вирішити проблеми ще у «зародку», а наявність власної централізованої баклабораторії дозволяє робити це у контрольованих  суперчистих умовах.
Завжди поруч співробітники п’яти кафедр Дніпровської медичної академії для  спільного вирішення найбільш складних питань та «діагностичного пошуку».
Гордість лікарні — це потужна акушерсько — гінекологічна служба, з 2015 року перетворена в перинатальний центр II рівня. Представлений жіночою консультацією, двома гінекологічними відділеннями, пологовим будинком, що складається з відділення патології вагітних, акушерського, відділення новонароджених. На базі жіночої консультації розташований міський Центр патології шийки матки, на базі 2-го гінекологічного відділення — міський центр пластичної гінекології. Пологовий же будинок, крім мешканок дніпропетровського лівобережжя, приймає всіх жінок області, які вирішили стати мамами, але при цьому мають кардіологічну та ендокринну патологію. Найчастіше це цукровий діабет, вади серця, проблеми зі щитовидною залозою. Слід сказати окремо, що погана екологічна ситуація в регіоні, нездоровий спосіб життя населення, стреси, на жаль, тільки сприяють зростанню даної патології.

Пологове відділення

Кадри вирішують все …

Завідуюча відділенням — Каїра Катерина Володимирівна.

У відділенні працюють 13 лікарів. Лікарський штат укомплектований на 100%. Вища категорія — 10. Перша категорія — 1; Друга категорія — 2.

У відділенні працюють 14 акушерок. Штат акушерок укомплектований на 100%. Вища категорія — 11, Перша категорія — 2; Друга категорія — 1.

Молодший медперсонал — 18 осіб, укомплектованість штату 100%.

В роботі акушерок і лікарів існує повна взаємозамінність. Так, лікарі для підвищення кваліфікації беруть участь в гінекологічних операціях (екстирпації матки), а акушерки працюють по змінному графіку «родзал — післяпологові палати — приймальний спокій». Щомісяця в відділенні проводяться конференції з лікарями і акушерками за наказами МОЗ України, а також тренінги з практичного акушерства і невідкладних станів на фантомах і симуляторах.
Пологове відділення наповнене добротою з боку співробітників і щасливими обличями батьків, бабусь і дідусів.

Будемо раді допомогти!

Пологове відділення

 

Завідувач відділенням.

Каїра Катерина Володимирівна

 

 

 


Пологове відділення

 

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії.

Колобова Ольга В’ячеславівна

 

 

 


Пологове відділення

Лікар акушер — гінеколог.

Макарчук Галина Михайлівна

 

 
 
 
Пологове відділення

 

Доцент кафедри акушерства і гінекології ДМА, кандидат медичних наук.

Хасхачіх Дмитро Анатолійович

 

 


Пологове відділення

Лікар акушер — гінеколог.

Мовлік Дмитро Володимирович

 

 

 

 


Пологове відділення

Лікар акушер-гінеколог.

Евсевский Сергій Донатович

 

 

 

 


Пологове відділення

Лікар акушер-гінеколог.

Чорноморець Світлана Миколаївна

 

 

 

 

 


Пологове відділення

Лікар акушер — гінеколог.

Ченкалова Тетяна Михайлівна

 

 

 

 


Пологове відділення

Лікар акушер — гінеколог.

Шевцова Таїсія Сергіївна

 

 

 

 


Пологове відділення

Лікар акушер — гінеколог.

Ковальова Олена Вікторівна

 

 

 

 


Пологове відділення

Лікар акушер-гінеколог.

Єрмолович Анна Василівна

 

 

 

 


Лікар акушер-гінеколог.

Рябенко Інна Петрівна


Лікар акушер-гінеколог.

Стасюк Юлія Миколаївна

 


Пологове відділення
Колектив відділення

Слід особливо загострити увагу на кваліфікації надання медичної допомоги. Щорічно в пологовому будинку беруть близько 3000 пологів. Створення перинатального центру дозволило надавати допомогу також і при передчасних пологах в терміні 34 -36 тижнів з можливістю виходжування дітей. Підвищується кількість випадків консервативного розродження з рубцем на матці, оперативного лікування лейоміоми тіла матки зі збереженням органу (енуклеація вузлів міоми при кесаревому розтині).

Пологове відділення
Наші акушерки

Всі лікарі та акушерки постійно підвищують свою кваліфікацію, відвідують тренінги та семінари.

Пологове відділення

 

Зараз у нас дев’ять сімейних пологових залів. У кожному з них створена обстановка, максимально наближена до домашньої.

Пологове відділення

 

М’ячі, тренажери, «шведська стінка» — все для того, щоб пологи пройшли якомога менш болісно і залишили після себе тільки радісні спогади. Під час пологів поруч з жінкою може невідлучно перебувати близька людина: чоловік, мама, подруга, в загальному, та людина, якій в сім’ї довіряють. Головна умова для супроводжуючого: мати позначку про флюорографічне обстеження легенів (не пізніш року) і бути без ознак інфекційних захворювань.

Після пологів маму з новонародженим чекає не менш комфортабельна палата, в якій не перешкоджають відвідуванню родичів.

Пологове відділення

Пологове відділення

Пологове відділення

Пологове відділення

Лікарня має широкі можливості, а саме: консультативна та невідкладна допомога співробітників розташованих тут кафедр медичної академії (акушерства та гінекології, анестезіології, інтенсивної терапії та невідкладних станів ФПО, внутрішньої медицини №1, ендокринології), терапевтичної служби (кардіологія, ендокринологія, терапія), відділення інтенсивної терапії, поліклініки, барокамери, цілодобової лабораторії, що визначає високу якість допомоги пацієнтам.

До нашого об’єднання, народивши першу дитину, звертаються ще, бо тут відбуваються дива та родини стають щасливими.
Чекаємо майбутніх батьків до нашого пологового будинку.
Якщо за щастям — це до нас!

Адреса: м. Дніпро, проспект Мануйлівський, 29.
Тел:
мобільний:+38(067) 125-42-94, (063) 382-02-59,
стаціонарний: +38(056) 790-06-09, (056) 790-06-03.

Подяки:

Подяка Н-2-1
Подяка П-7-1
Подяка Ра-17
podjaka_20210309
Подяка_П-50
Подяка_П-52
Подяка_Во-66
Подяка_Полог_Са-83
Подяка_ Полог_Шв-114
Подяка_Полог_Пе-111


45 комментариев

Вероника Мальцева

07.02.2018 на 3:26 пп

Здравствуйте! В Вашем роддоме появилась на свет моя дочь. Подскажите, пожалуйста, фамилии Дмитрия Владимировича и медсестры третьей справа на фото (в вязаной кофте) для «Дневника принцессы». 🙂 Заранее спасибо!

  Таисия

  01.03.2018 на 7:40 пп

  Здравствуйте, сотрудники Мовлик Дмитрий Владимирович и Икрамова Элла Михайловна.

Екатерина

19.11.2018 на 2:46 пп

Проводите ли экскурсии для будущих родителей?

  Admin2

  26.11.2018 на 11:12 дп

  Доброго дня! Якщо Ви мали на увазі пологовий будинок, то питання може бути розглянуто в індивідуальному порядку. Звертатися в приймальне відділення Перинатального центру за телефоном (056) 790-06-09

Екатерина

16.01.2019 на 10:55 дп

Хочу написать отзыв,наверное даже не отзыв,а слова благодарности!!!
Наша беременность это Божий Дар,самое настоящее чудо которое мы ждали долгих 9 лет…
Соответственно ко всему относилась с осторожностью! Выбор роддома был между Пренатальным центром Космическая и 9 Роддом Воронцова. Мы остановились на 9 роддоме и не капли не пожалели! Доктор Каира Екатерина Владимировна!!!Профессионал своего дела,уверенная в себе, твёрдо знает чего хочет и тверда в своих решениях, хороший человек с которым приятно вести диалог,и всегда с красивой улыбкой!!!
Родила сама на 41,4 недели,очень благодарна Екатерине Владимировной что не стала кесирить (показанный таковых не было,переживала из-за срока),малыш крупный,длинненький,пришлось подрезать ,но это все мелочи жизни,главное это что пишу отзыв,а возле меня сопит мое счастье!
Екатерина Владимировна хочу от всей души поблагодарить за наше чудо,низкий Вам поклон и дай Вам Бог здоровья!!!!Так же хочу поблагодарить всю бригаду которая работала в этот день,хорошее отношение и профессионализм осталось в памяти!!!Палаты хорошие,главное что очень чисто!!!Одним словом мы с мужем остались довольны!!!

Мария

29.07.2019 на 3:25 пп

Хочу выразить огромную благодарность всему коллективу роддома 9 больницы. Такой сплоченный и дружный коллектив врачей, акушерок и мед.персонала мало где встретишь. Огромное спасибо Колобовой Ольге Вячеславовне — это не просто врач, это врач от Бога, она помогла мне родить 2 крошек, спасибо Вам огромное — Вы настоящий профессионал, теперь понятно почему у Вас такой хороший коллектив, все проявляют заботу и внимание. Отдельное спасибо врачам-неонатологам и педиатрам за профессионализм и чуткое отношение к деткам. хочу пожелать Вам в вашей не легкой работе терпения, положительных эмоций и много позитива.

  Admin2

  08.08.2019 на 1:26 пп

  Доброго дня! Марія, дякуємо за приємний відгук.

Лускань Александра

12.08.2019 на 10:49 пп

Большая благодарность всему мед. персоналу роддома, спасибо за внимательное и доброе отношение, за заботу и терпение, за уютные чистые палаты, за вкусные обеды, за проведение полезных мероприятий. Атмосфера как в санатории. Огромное человеческое спасибо врачу—Шевцовой Таисии Сергеевне. Очень внимательный и заботливый врач.С таким первоклассным специалистом не страшно и рожать. Очень рада, что попала в её опытные и заботливые руки. Это милая женщина с огромным талантом и любовью к своей работе. Её подход к роженице поддерживает, успокаивает, позитивно настраивает.Также благодарю всю команду, которая участвовала при моих родах 04.08.2019.акушерку Леночку, санитарку Алёну,анестезиолога, и врачас крепкими мужскими руками и позитивной поддержкой Мовлик Дмитрия Владимировича.Супер команда. Спасибо за огромный труд.

Натали

10.11.2019 на 12:54 пп

Не могу оставаться в стороне и хочу тоже сказать несколько слов об этом роддоме. И я , и моя младшая сестра увидели мир в стенах этой больницы! А ровно 15 лет я приехала сюда с огромным животиком, нервничая, в ожидании своего первенца) Встретили нас ночью, спокойно, даже немного суховато( здесь роженицы- дело повседневное ☺️) Сразу отправили в предродовую, где я пробыла до утра, пока на смену не пришла Ольга Валерьевна Громова. Она наблюдала меня весь день и в итоге сообщила, что будем рожать сегодня) Я полностью ей доверилась и слушала каждый совет. И вот ближе к вечеру у меня начались схватки, слабоватые, но чувствительные. Дальше развивалось всё, как положено по сюжету, но вот смена у заведующей подходила к концу… Однако! Она никуда не ушла, а осталась до самы родов!!!! Подчеркну- заранее мы не договаривались!!!!! Благодаря чуткому руководству Ольги Валерьевны, золотым ручкам акушеров( девочкам отдельный нижайший поклон!) на свет появился мой сыночек 😍 Родила сама, без разрывов и осложнений, вес малыша 4050, рост 54 см) Сейчас то взрослый парень, но я не устаю мысленно благодарить Бога за то чудо, и за то что попала на смену к этой Великой Женщине! К слову, на последующие после родов осмотрах, она внимательно и очень тщательно следила за каждой роженицей, за её состоянием. Слегка уставший, но тёплый взгляд, сильные, но очень чувственные руки, строгое, но доброе слово- такой я её запомнила. Девочки, у каждого конечно же своя история и впечатления разные, но я второго бы рожала только у Громовой!

Екатерина

24.01.2021 на 11:06 пп

Добрый день! Можно ли посмотреть в архиве за 2010 год точное время рождения дочки? Очень нужна информация, заранее благодарю!

  Admin2

  25.01.2021 на 2:22 пп

  Доброго дня Катерино! Вам необхідно прийти до приймальної генерального директора і написати заяву на прохання видати довідку про підтвердження дати та час народження Вашої доньки. Прийом громадян: понеділок 15:00 — 17:00. тел.: 790-05-00

Анна

02.02.2021 на 12:14 пп

Добрый день, возможна ли экскурсия по роддому? И возможны ли сейчас партнёрские роды

  Admin2

  02.02.2021 на 2:08 пп

  Добрий день Анно! Дану інформацію Ви зможете дізнатись за телефоном (056)790-03-25.

Наталья

25.02.2021 на 3:13 пп

Здравствуйте. Родила сына в 2019 году. И сейчас готовлюсь к родам дочки целенаправленно только тут 🤰 🥰 Тут лучшие акушеры во всём Днепре.
Со своей стороны хочу предложить мамочкам запечатлить это счастье и приобрести у меня метрику вашего ангела. Аккаунт Инстаграм @mama_metallurg

Костенко Алена

18.05.2021 на 7:11 пп

Хочу выразить огромную благодарность Доктору акушер-гинекологу
Евсевскому Сергею Донатовичу, он человек с большой буквы, таким людям памятник при жизни ставить надо, специалист своего дела, очень внимательный и заботливый! Принимали роды 15 мая 21 года , все прошло на высшем уровне, очень грамотно и тактично, ещё отдельная благодарность всему мед персоналу которые с ним в одной команде, все больные молодцы.
Дай Вам Бог крепкого здоровья за Ваш не легкий труд, на долгие и благие лета.

  Admin2

  25.05.2021 на 1:01 пп

  Доброго дня Альона! Адміністрація дуже вдячна за Ваш відгук. Дякуємо, що звернулись до нас. Будьте здорові Ви та ваша родина.

Костенко Алена

18.05.2021 на 7:31 пп

Хочу поблагодарить весь мед персонал родильного отделения, какие все внимательные, приветливые. Начиная с влажной уборки 3 раза в день, кушать приносят прям в палату (все вкусно), гинекологи приходили несколько раз в день осматривали, спрашивали все ли в порядке, детские врачи интересовались здоровьем ребёнка, все очень приветливые и доброжелательные. Спасибо за Ваш труд. Осталось только хорошое впечатление. Хочется сюда вернутся ещё раз.

  Admin2

  25.05.2021 на 1:00 пп

  Доброго дня Альона! Адміністрація дуже вдячна за Ваш відгук. Дякуємо, що звернулись до нас. Будьте здорові Ви та ваша родина.

Леся

20.08.2021 на 9:36 дп

Здравствуйте, какой тест на коронавирус нужно сделать что бы можно было взять на роды мужа? Сколько дней действует результат

  Admin2

  26.08.2021 на 8:23 дп

  Доброго дня! Повинен бути негативний PCR-тест зроблений, не пізніше ніж за 72 години, або негативний швидкий тест на антиген зроблений, не пізніше ніж за 48 годин.

София

21.10.2021 на 10:11 пп

Очень хотелось бы оставить свой отзыв о перинатальном центре. Благодарю Бога за то, что наша встреча с первенцем прошла именно здесь! Роды прошли настолько хорошо, как я только могла мечтать, а последующие дни в роддоме оставили за собой самые теплые воспоминания в жизни. Огромное спасибо Каире Екатерине Владимировне и всему медперсоналу, вы помогаете настоящему чуду прийти в этот мир!

  Admin

  22.10.2021 на 9:43 дп

  Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Здоров’я та щастя Вам та вашій родині!

Лилия

24.10.2021 на 1:36 пп

Добрый день , скажите пожалуйста , возможны ли сейчас партнерские роды ? При наличии экспресс теста . Учитывая красную зону .

  Admin2

  25.10.2021 на 12:03 пп

  Доброго дня Ліліє! Партнерські пологи можливі лише при наявності негативного ПЛР тест на Covid-19.

Александра

10.11.2021 на 12:14 пп

СПАСИБО большое Шевцовой Таисии Сергеевне за мои вторые роды в Вашем роддоме и акушеру Оксаночке, к сожалению, не знаю фамилию, СПАСИБО за профессионализм, помощь и поддержку, а так же всему персоналв в послеродовой период, гиннкологам и неонатологам, за внимательность и заботу к роженицам и деткам. за 3 года с момента моих первых родов многое поменялось, я так понимаю благодаря новой заведующей, ремонт в палатах, чистота и порядок,все супер.
Единственное, что не понравилось и испортило все впечатление о пренатальном центре это фотограф, человек очень вспыльчивый и ведет себя неадекватно, детей берет грязными руками, куривом несет, не может подождать пока мама дооформит документы, постоянно куда-то торопит.

  Admin2

  05.01.2022 на 1:56 пп

  Доброго дня Олександро! Щодо фотографа, він не яляється співробітноком нашої лікані. Але ми провели з ним бесіду щодо правильного поводження з нашими пацієнтами. Дякуємо за Ваш відгук! Здоров’я та щастя Вам та вашій родині!

Анжелика

29.12.2021 на 9:40 дп

Номера, указанные на вашем сайте, недействительны.

  Admin

  30.12.2021 на 10:22 дп

  Добрый день! Подскажите пожалуйста какие номера Вы считаете недействительными?

Виктория

02.01.2022 на 9:59 пп

Рожала в декабре 2021 года у Хасхачих Дмитрия Анатольевича. Роды вторые, есть с чем сравнивать, по этому смело могу рекомендовать этого замечательного и опытного доктора! Это врач от Бога, профессионал своего дела и очень внимательный, приятный человек! Рада, что по рекомендации, попала именно к Дмитрию Анатольевичу, очень благодарна ему за его работу и результат! Он умеет правильно настроить и поддержать. Во время схваток делал массаж, все время был рядом, всячески старался облегчить процесс родов. Самое главное слушать и выполнять его рекомендации!
Также хотелось бы отметить весь мед. персонал больницы. Все специалисты были внимательны, доброжелательны, отвечали на все вопросы, заходили часто, оказывали необходимую помощь. Была приятно удивлена их заботливым отношением.
Обращайтесь к Дмитрию Анатольевич, вы останетесь довольны!

  Admin2

  05.01.2022 на 11:18 дп

  Доброго дня Вікторія! Дякуємо за Ваш відгук! Здоров’я та щастя Вам та вашій родині!

Екатерина

04.01.2022 на 10:44 пп

Добрый день. Подскажите, проводят ли «дни открытых дверей» в роддоме?

  Admin2

  05.01.2022 на 9:45 дп

  Доброго дня Катерино! На жаль, зараз в межах карантину, наша лікарня не проводить «День відкритих дверей». Але Ви можете підійти до приймальної пологового відділення з 09:00 — 15:00, спитати завідувачку відділення Каїру Катерину Володимирівну і на всі ваші запитання вона вам зможе дати відповіді.

Виктория

05.01.2022 на 3:01 пп

Добрый день, планирую рожать в вашем роддоме, где я могу узнать, что нужно брать с собой на роды?

  Admin2

  10.01.2022 на 9:44 дп

  Доброго дня Вікторіє! Ви можете підійти до приймальної пологового відділення з 09:00 – 15:00, спитати завідувачку відділення Каїру Катерину Володимирівну і на всі ваші запитання вона вам зможе дати відповіді. Дякуємо, що звернулись до нашої лікарні. Здоров’я та щастя Вам та вашій родині!

Євгенія

30.01.2022 на 12:11 пп

Дякую найкращому лікарю Сергію Донатовичу та мед персоналу за щасливі пологи. В мене 31.08.21 народилась дівчинка. Все пройшло добре. Багато уваги і професійний підхід до справи. Велике дякую.

  Admin2

  02.02.2022 на 3:23 пп

  Доброго дня Євгенія! Адміністрація дуже вдячна за Ваш відгук. Дякуємо, що звернулись до нас. Будьте здорові Ви та ваша родина.

Анна Малышенко

05.03.2022 на 5:42 пп

Я равнодушна к соцсетям и написанию постов, но сейчас этим постом я хочу сказать спасибо и от всего сердца поблагодарить КОМАНДУ СПЕЦИАЛИСТОВ, ПРОФЕССИОНАЛОВ
Пологове відділення перинатального центру лікарні 9 м. Дніпро💙💛
Огромная благодарность Каире Екатерине Владимировне❤️❤️❤️❤️
Я постоянно благодарю судьбу за то, что послала нам такого чудесного доктора🙏🙏🙏🙏
Настолько искреннего, внимательного, отзывчивого и человечного отношения я не встречала.
Несмотря на ситуацию в стране 😢 с 1-х минут мне была оказана квалифицированная помощь как от врача так и от человека, моральная поддержка 24/7
С такой командой мне не страшно было даже рожать в бомбоубежище ( роды первые)
Я знала, что со мной и малышом все будет в порядке!
Милые девушки, кто сейчас в ожидании своего ангелочка 😇Не переживайте здесь вы будете в надежных руках !
Дорогая Екатерина Владимировна! Спасибо Вам огромное за Вашу команду, Ваш труд 🙏
Буду молиться за Ваше здоровье и всю жизнь благодарить!

Анна Малышенко

05.03.2022 на 5:45 пп

Я равнодушна к соцсетям и написанию постов, но сейчас этим постом я хочу сказать спасибо и от всего сердца поблагодарить КОМАНДУ СПЕЦИАЛИСТОВ, ПРОФЕССИОНАЛОВ
Пологове відділення перинатального центру лікарні 9 м. Дніпро💙💛
Огромная благодарность Каире Екатерине Владимировне❤️❤️❤️❤️
Я постоянно благодарю судьбу за то, что послала нам такого чудесного доктора🙏🙏🙏🙏
Настолько искреннего, внимательного, отзывчивого и человечного отношения я не встречала.
Несмотря на ситуацию в стране 😢 с 1-х минут мне была оказана квалифицированная помощь как от врача так и от человека, моральная поддержка 24/7
С такой командой мне не страшно было даже рожать в бомбоубежище ( роды первые)
Я знала, что со мной и малышом все будет в порядке!
Милые девушки, кто сейчас в ожидании своего ангелочка 😇Не переживайте здесь вы будете в надежных руках !
Дорогая Екатерина Владимировна! Спасибо Вам огромное за Вашу команду, Ваш труд 🙏
Буду молиться за Ваше здоровье и всю жизнь благодарить!

  Admin2

  11.03.2022 на 8:46 дп

  Доброго дня Анна! Адміністрація дуже вдячна за Ваш відгук. Дякуємо, що звернулись до нас. Будьте здорові Ви та ваша родина і мирного неба над головою.

Юлия

08.05.2022 на 10:34 пп

Хочу написать отзыв об этом замечательном роддоме , прекраснейших врачах и вообще всём персонале! Особенно хочу выразить ОГРОМНУЮ БЛАГОДАРНОСТЬ ХАСХАЧИХУ ДМИТРИЮ АНАТОЛЬЕВИЧУ!!!! За нашего сыночка, Врач от Бога!!!!!! Мастер своего дела! Спасибо огромное!!!!! И всему персоналу перинатального центра!

  Admin2

  09.05.2022 на 8:39 дп

  Доброго ранку Юлія! Адміністрація дуже вдячна за Ваш відгук та довіру до нашої лікарні. Дякуємо, що звернулись до нас. Будьте здорові Ви та ваша родина. А також миру над головою.

Ольга

22.08.2022 на 6:33 пп

Хочу выразить огромную благодарность и признательность Каире Екатерине Владимировне и всему персоналу родзала #2 за профессиональную, квалифицированную помощь и замечательное, бережное, дружеское отношение и поддержку. Именно благодаря вам 18.08.22 я смогла самостоятельно и благополучно родить с тазовым предлежанием своего сына! Желаю Процветания и благополучия!

  Admin2

  29.08.2022 на 8:41 дп

  Доброго ранку Ольго! Адміністрація дуже вдячна за Ваш відгук. Дякуємо, що звернулись до нас. Будьте здорові Ви та ваша родина і мирного неба над головою.

Катерина

15.12.2022 на 11:38 дп

Доброго дня! Підкажіть, чи практикують у вас партнерські пологи? Як що так, то що для цього потрібно? Чи можна заздалегідь подивитись палати? Де дізнатись ціни на одномісні палати? Чи потрібно реєструватись заздалегідь?

  Admin2

  15.12.2022 на 1:07 пп

  Доброго дня, Катерино! Ви можете підійти до приймального відділення пологового будинку, та запитати будь-якого чергуючого лікаря і він Вам дасть відповіді на всі ваші запитання. Дякуємо, що звернулись до нас. Будьте здорові Ви та ваша родина.

Татьяна

11.02.2023 на 10:31 пп

Добрый вечер.Подскажите,есть ли у вас семейные палаты,чтобы муж на протяжении всего времени нахождения моего в роддоме был со мной?Какова стоимость?

Мария

17.02.2023 на 1:00 пп

Хочу сказать огромное спасибо всему персоналу 9 больницы родового отделения, отдельно хочу поблагодарить за проявленный профессионализм Каиру Екатерину Владимировну, а так же весь коллектив, который принимал участие в родах, наблюдал нас в послеродовом отделении. Отлично подобранный рабочий персонал, внимательный, отзывчивый! Палаты с удобствами, хорошо поддерживается чистота палат! Спасибо огромное от нас родителей и нашей малышки!

Ксенія Дзьобань

13.03.2023 на 11:26 дп

Доброго дня . Хочу залишити свій відгук і я ! Народжувала 11.03.23 кесарів розтин за планом ,дитинка сиділа попкою . Я безмежна вдячна кожному за вашу працю !!!!У такий тяжкий час ,пологовий працює відмінно . Досвідчені лікарі ,анестезіолог,медсестри ,санітарочки .
Ваш пологовий процвітає !!!!!Дуже затишно ,чисто ,прибрано. Ви на классному рівні . Нехай пологовий буде таким ,що в нього захочеться повернутися !

Оставить ответ