Події

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fbolnica9%2Fposts%2F608056856271900&width=500" width="500" height="781" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

Наше свято.Конкурс емблем не закінчено. Для вибору переможця публікуємо свої емблеми. Збираємо лайки
Наше свято.
Наше свято.
Яке свято без ШОУ!
Наше свято.
Вчора Дев’ятка святкувала професійне свято. Виявляється отримувати грамоти в демократичній і невимушеній обстановці дуже круто і весело.
Дорогі колеги! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом!
Лікуючись в МКЛ №9, Ви маєте можливість поїхати в санаторно-курортні заклади!⛷🏂🏄‍♂️🚣‍♀️🏊‍♂️⛹️‍♂️👍🏔⛱

06.06.2018р. відбулась зустріч адміністрації КЗ «Дніпропетровська МКЛ № 9» ДОР» з начальником управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Борисом Мазуром, та начальником відділу медичних і соціальних послуг управління – Соколенко Вікторією з обговоренням питань співпраці працівників лікарні з фахівцями Дніпровського відділення Фонду у напрямках ефективного охоплення медичною реабілітацією пацієнтів з числа працюючого населення міста та області. Під час зустрічі, обома сторонами висловлена всебічна підтримка зусиль Держави щодо відновлення і збереження здоров’я населення. Зазначено, що відновлювальне лікування в санаторно-курортних закладах є важливою та невід’ємною частиною комплексного лікування хворих, так як працездатність після реабілітації відновлюється значно швидше, ніж у тих пацієнтів, які лікуються тільки у стаціонарі і амбулаторно, що значно впливає на подальшу якість життя. Констатована успішність роботи лікарні в плані своєчасного направлення пацієнтів до профільних відділень санаторно-курортних здравниць України, та схвалені досягнені закладом результати. Тільки за 2,5 минулих місяця — 61 особа, за участю представників Фонду, безпосередньо із структурних лікувально-діагностичних підрозділів КЗ «Дніпропетровська МКЛ № 9» ДОР» спрямована для отримання необхідної медичної допомоги до 8 санаторно-курортних закладів.Події

Події

Події Події Події Події Події Події

Век живи-век учись, архаическое наставление, но ценное.
Наши врачи всегда в тренде-у истоков новых открытий, подходов к диагностике и лечению. 🌍
На базі КЗ «Дніпропетровська МКЛ№9» ДОР» 01.06.2018 відбулася Координаційна Рада молодших спеціалістів з медичною освітою. 🤪
Флешмоб до Всесвітнього дня вишѝванки від Дев'ятки.
Сборный концерт, посвященный дню медицинской сестры, дню акушерки, дню матери и дню вышиванки.
15 травня 2018 року з ініціативи міського голови Бориса Філатова представниками департаментів охорони здоров’я населення, соціальної політики Дніпровської міської ради та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді АНД району разом з головним лікарем Оленою Фінковою та заступником головного лікаря з акушерсько-гінекологічної допомоги Ольгою Колобовою привітали жінок-мешканок м. Дніпра, які стали матерями в Міжнародний День матері 13.05.2018 року.
Эти фото - продолжение предыдущего видео эфира 34го канала. Спасибо! Накануне дня Матери - всем любви, терпения и здоровья. Да, - и ангела - хранителя!
Колектив лікарні висловлю подяку Голові Дніпропетровської облдержадміністрації Резниченку В.М. та раднику губернатора Горб О. за надану можливість прийняти участь в інтерактивній документалістикі: реальне життя при фронтових містечок у мультимедійній виставі-променад «Листи незнайомому другу з Нью-Йорка».
Як завести серце та зупинити кровотечу, вчили школярів у 9-й лікарні.
Провели сегодня школу глаукомы в 9й городской больнице. Присутствовали и пациенты и семейные врачи..
Урок здоров’я по медичному та військово-патриотичному навчанню учнівської молоді АНД району сумісно із фахівцями лікарні, представниками Дніпровського військового госпіталю та 25-ої окремої повітряно-десантної бригади..
03 квітня 2018 року Радою медичних сестер лікарні проведено майстер-клас на тему Периферичний катетер. Запобігання помилок при встановленні та використанні.
ЭНДОМЕТРИОЗ - проблема мира. Решение вопросов лечения, выбор методов лечения, реабилитации, восстановление репродуктивной функции вынесено на международный уровень.
Адміністрація та весь колектив лікарні щиро вдячні міському голові та особисто заступнику міського голови Михайлу Лисенку за швидке сприяння щодо розчищення території лікарні та під’їзних шляхів від снігових заносів.
В зв‘язку з погодними умовами ранкова оперативна нарада проводилась на свіжому повітрі під наголосом «Зарядка, я больше тебя не люблю!»..
20 січня у м. Рівне в залі ДЮСШ 4 відбувся перший футзальний турнір серед лікарів 40+, що зібрав на майданчику лікарів з Рівного, Чернівців, Вінниці, Дніпра та Києва.
На передодні Різдвяних свят до лікарні завітала активіст Української етнічної громади Кострюкова Людмила Олегівна..
Вітаємо з Днем народження Головного лікаря!!!.

Два дні проведені з супер професіоналами ! 7-8 грудня в м. Київ проведена IX Міжнародна науково-практична конференція «Нове обличчя гінекологічної хірургії .
Гарною традицією у лікарів жіночої консультації перинатального центру КЗ «Дніпропетровська МКЛ №9» ДОР» стало проведення уроків здоров’я для дівчаток-підлітків Лівобережжя..
Дорогі статисти, сьогодні Ваше професійне свято!
22.11.2017 года состоялась конференция Днепровского филиала ассоциации урологов Украины. С докладом «Значение использования урофлоурометрии в амбулаторной практике уролога» .
В КУ,,Днепропетровской ГКБ 9'' ДОС'' главный врач Е.П.Финкова и зам.главного врача по медицинской части И. А. Есауленко стимулируют непрерывное и постоянное обучение
Центру патологии шейки матки КУ Днепропетровская ГКБ №9 ДОР 20 лет.
17 листопада 2017 року колектив жіночої консультації перинатального центру КЗ «Дніпропетровська МКЛ №9» ДОР» відзначає 20 річчя заснування «Центру патології шийки матки».
У жіночій консультації перинатального центру КЗ «Дніпропетровська МКЛ №9» ДОР» триває місячник по боротьбі з раком молочної залози. .
8 листопада 2017 року у жіночій консультації перинатального центру КЗ «Дніпропетровська МКЛ №9» ДОР» було проведено урок здоров’я для дівчаток-підлітків..
02.11.2017р. В КДЦ МЕНОРА за підтримки Міністерства охорони здоров'я України,Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (Київ),
Національної медичної академії післядипломної освіти іменя П.Л. Шупика.
Осень время проведения конференций и конгрессов. 2-3 ноября в Киеве прошёл III Междисциплинарный научный конгресс «Актуальные вопросы интенсивной терапии и.
03.11.2017 року фахівцем з інфекційного контролю Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Катреча Людмилою була проведена планова перевірка лікарні, щодо забезпечення санітарно-епідемічного режиму в лікарні. .
Щорічно 29 жовтня у всьому світі відзначається Всесвітній день боротьби з інсультом (World Stroke Day), який був встановлений Всесвітньою організацією по боротьбі з інсультом (World Stroke Organization, WSO) в 2006 році з метою призову до термінових активних дій у всесвітній боротьбі проти цього захворювання .
20 жовтня 2017 року Всеукраїнський день боротьби проти раку молочної залози! В цей день співробітники КЗ Дніпропетровська МКЛ №9 ДОР разом з директором Департамента охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації Будяк Наталією Юріївною привертають увагу суспільства до важливості вирішенню проблем раку молочної залози.
18 жовтня 2017 року відбулася нарада у м. Київі під головуванням в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, за участю головних лікарів лікарень Дніпропетровської області, директора Департамента охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Будяк Наталії Юріівни, щодо розгляду питання відносно створення лікарень інтенсивного лікування.
Указом Президента України № 42/2005 від 17 січня 2005 року введено щорічне проведення 20 жовтня Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Захворіти на рак молочної залози може будь-яка жінка, однак, у одних ризик захворювання високий, а у інших - низький. Не позбавлені цього ризику і чоловіки; проте, понад 99% всіх пацієнтів з раком молочної залози - жінки. Фактори, які підвищують ризик захворювання, наступні: вік понад 40 років; спадкова і сімейна.
Після ухвали медреформи парламентом зміни безпосередньо торкнуться медичної спільноти на місцях. Як впроваджуватиметься реформа, чого чекати медикам і їхнім пацієнтам обговорювали сьогодні з керівниками регіональних департаментів охорони здоров’я та головними лікарями з усієї країни. .
18 жовтня 2017 року у жіночій консультації Перинатального центру КЗ «Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 9» ДОР» була проведена акція для жінок міста, присвячена Всесвітньому дню боротьби проти раку молочної залози..
День працівників стандартизації та метрології (укр. «День ПРАЦІВНИКІВ стандартизації та метрології»).
Всесвітній день психічного здоров'я (World Mental Health Day) відзначається в світі з 1992 року з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров'я (World Federation for Mental Health), з метою підвищення інформованості населення щодо проблем психічного здоров'я і способів його зміцнення, а також профілактики і лікування психічних розладів.
18 жовтня 2017 року колектив КЗ «Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 9» ДОР» запрошує всіх жінок міста залучитися до акції, присвяченої Всесвітньому дню боротьби проти раку молочної залози..

Ви зможете пройти обстеження та отримати консультацію лікарів мамо логічного центру лікарні. Акція  проводиться з 8.00 до 14.00 для всіх бажаючих.

 Місце проведення акції: жіноча консультація КЗ «Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 9» ДОР», пр.. Мануйлівський 29,  IV та V поверхи. Телефон для довідок: 790-06-00

         Будьте завжди в гарному настрої, бережіть свої молочні залози. Пам’ятайте: запобігти хворобі завжди легше, ніж її лікувати!

26 вересня 2017 року відбулася зустріч у Чечелівській районній у місті Дніпрі ради Головного лікаря КЗ «Дніпропетровська МКЛ №9» ДОР» Фінкової Олени Петрівни з Народним депутатом України VIII скликання Курячим Максимом Павловичем. На зустрічі обговорювались питання реформ, у тому числі медичної, питання щодо повноти, ефективності та якості послуг, що надаються медичними закладами міста. Також на зустрічі обговорили питання ремонту лікарні і оснащення необхідним обладнанням.

На засіданні виконкому були нагороджені Почесною грамотою Верховної ради України та медаллю «За заслуги перед Українським народом» Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Барабанов Дмитро Вікторович та Завідувач Централізованої бактеріологічної лабораторії Лівобережжя Москаленко Лариса Михайлівна.

Колектив лікарні висловлює подяку за турботу, підтримку та небайдужість до проблем лікарні Народному депутату України VIII скликання Курячому Максиму Павловичу.

Події

Події

Події

Події

Події

Події

Батьків дітей, що з'явилися на світ в перші миті весни, 02.03.2017 в чотирьох пологових будинках міста вітала дніпровська команда партії За життя! Депутати міської ради Олена Степанян і Сергій Нікітін, лідер міського руху партії За життя! Данило Миро приїхали з подарунками та привітаннями до пологового будинку Перинатального центру КЗ «Дніпропетровська МКЛ №9» ДОР». 1 березня в лікарні народилися 3 хлопчика і 2 дівчинки. - Увага і турбота потрібні кожній дитині, і не тільки з боку батьків. Багато проблем в країні, в системі охорони здоров'я залишаються невирішеними, і навіть посилюються. Нехай ця акція стане символом нових надій і нового життя для міста, - поділився враженнями депутат міськради Сергій Нікітін.

Події

Події

Події

Події

Моніторинговий візит представників Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів.

24.02.2017 з моніторинговим візитом КЗ «Дніпропетровська МКЛ №9» ДОР відвідали представники Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів: голова Віктор Григорович Сердюк, епідеміолог Кожан Наталія Євгеніївна, експерт Саганенко Володимир Олександрович, голова моніторингового комітету з внутрішньо лікарняної інфекції м.Дніпро Мамай Павло Михайлович. Діяльність громадської організації спрямована на сприяння розвитку охорони здоров’я, підвищення якості медичного обслуговування та лікування в Україні, поліпшення якості захисту прав і законних інтересів пацієнтів, сприяння впровадженню в практику нових методів лікування, здійсненню оздоровчої та наукової діяльності, підтримку та реалізацію ініціатив професійної медичної та юридичної спільноти щодо вирішення актуальних практичних і наукових проблем в сфері організації та надання медичної допомоги, а також поліпшення правового та соціального захисту пацієнтів та сприяння забезпечення законних інтересів медичних працівників. В теплій дружній атмосфері обговорювалися питання інфекційного контролю медичних закладів, взаємозв’язок між первинною та вторинною медичними ланками, надання лабораторних послуг мешканцям міста.

Події

Події

Події

Події

Події

Події

12.04.2017р. м. Дніпро УРОК ЗДОРОВ'Я По статевому вихованні учнівської молоді.

Запрошені:

  • Учні 11 класів шкіл АНД району (хлопці — 150 осіб)
  • Фахівець комітету по справам молоді та спорту АНД районної у місті ради – Заіка Вероніка Володимирівна
  • 11 канал, 34 канал міського телебачення

Виступи:

    1. Вступ. Фінкова Олена Петрівна – Заслужений лікар України, головний лікар КЗ «Дніпропетровська МКЛ №9» ДОР» (10хв.)
    1. Квятковський Євген Аркадійович – лікар-уролог, вища категорія, к.м.н. (35хв.)
   1. Ликов Микола Миколайович – лікар-хірург. Показ відеоролику. (25хм.)

Події

Події

ПодіїПодіїПодіїПодіїПодіїПодіїПодіїПодіїПодії

Події


Оставить ответ

Пошук інформації на сайті