Денний стаціонар хірургічного профілю

Денний стаціонар хірургічного профілю є структурним підрозділом КНП «МКЛ № 9» ДМР розташований на другому поверсі двох поверхового будинку і розрахований на 35 ліжок — лікувально-діагностичний підрозділ, призначений для надання висококваліфікованої медичної допомоги шляхом активного виявлення, лікування і реабілітації хворих хірургічного профілю, досягнення принципово нового рівня якості та культури організації хірургічної допомоги.

Штати:

— Завідувач відділення-хірург мамолог- онколог Плаксєєв І.М. — вища категорія

Денний стаціонар хірургічного профілю

— лікар-хірург — Кузнецов Ю.М. — вища категорія

Денний стаціонар хірургічного профілю

— лікар — ангіохірург Ципко В.І.- вища категорія

Денний стаціонар хірургічного профілю

Відділення надає допомогу хворим:

з захворюваннями судин нижніх кінцівок (атеросклероз судин нижніх кінцівок, (варикозна хвороба, тромбофлебіт, трофічні виразки стоп, гомілок, з гангреною пальців стоп — виробляються органозберігаючі операції) з синдромом «діабетична стопа», діабетичної полинейропатией патологією молочної залози, (обстеження, діагностика, консервативна терапія, оперативне лікування доброякісних утворень молочної залози) гнійно-септичної патологією шкіри, підшкірної клітковини, м’язів доброякісними утвореннями шкіри і підшкірної клітковини (оперативне лікування) планово проводяться оперативне лікування неускладнених гриж передньої черевної стінки. проводяться курси консервативної реабелетаціонной терапії хворим травматологічного профілю в міжкомісійний період (деформуючий артроз, остеомієліти, стан після важких переломів кінцівок з порушенням функції ходьби) хворим надається хірургічна допомога із застосуванням місцевого і загального знеболювання, відділення укомплектовано кисневим концентратором.

Проводяться всі види консультативної, оперативної, діагностичної, і лікувальної допомоги хворим з патологією молочних залоз, грудних залоз у чоловіків: тел: (067) -915-99-11

Тонкоголкової аспіраційної біопсії вузлових утворень і кіст молочних залоз з подальшої цитологічної діагностикою.

Трепанбиопсия вузлових утворень молочних залоз з наступною гістологічної діагностикою з метою раннього виявлення онкопатології молочних залоз.

Секторальні резекції молочних залоз з експрес гістологічним дослідженням при лікуванні вузлових утворень молочних залоз.

Радикальне висічення грудних залоз у чоловіків при різних видах гінекомастія з подальшої гістологічної діагностикою.

Оперативне лікування всіх видів маститів.

Денний стаціонар хірургічного профілю працює в тісному контакті з жіночою консультацією, рентген службою (маммографіское дослідження, цитологічної та гістологічної лабораторії, фахівцями обласного онкодиспансеру, кафедрою онкології ДМА)

На базі денного стаціонару хірургічного профілю працює кабінет діагностики нейропатії та діабетичної ступні.

Ципко Володимир Іванович 

Лікар-хірург вищої категорії 

 Стаж роботи — 40 років

Цукровий діабет – це захворювання, що уражує усі органи людського організму. Він небезпечний, в першу чергу, своїми ускладненнями, в  основі яких лежить ураження нервової системи     (діабетична нейропатія) та артерій (діабетична ангіопатія), що призводить до ампутації нижніх кінцівок та  ранньої інвалідізації хворих .

Для надання допомоги хворим на цукровий діабет, для профілактики та лікування його ускладнень у квітні 2007 року на базі денного  хірургічного стаціонару поліклінічного відділення міської клінічної лікарні №9 м.Дніпро створений кабінет діагностики полінейропатії та діабетичної ступні. Ціль роботи кабінету – це рання діагностика та лікування діабетичної нейропатії, профілактика та лікування синдрому діабетичної ступні, а також навчання хворих основним принципам догляду за ногами. Хворі на цукровий діабет повинні оглядатись у такому кабінеті не менше одного разу на рік, а пацієнти з високим рівнем ризику розвитку синдрому діабетичної ступні — 3-4 раза на рік. 

         В кабінеті діагностики нейропатії та діабетичної ступні проводиться обстеження всіх видів чутливості на нижніх кінцівках хворим на цукровий діабет, ультразвукова діагностика артерій нижніх кінцівок, а також огляд та лікування стоп у хворих з ускладненнями цукрового діабету. У відділенні на протязі двох років впроваджена і має позитивні результати методика лікування трофічних виразок у хворих з судинними захворюваннями нижніх кінцівок шляхом введення препарату Лацерта.

Денний стаціонар хірургічного профілю

Також працює подіатричний кабінет-для лікувальної та косметологічної обробки шкіри стоп, нігтьових пластин пальців стоп у хворих на цукровий діабет похилого віку з наявністю трофічних порушень стоп (гіперкератоз, змозолілість, оніхомікоз нігтьових пластин), з застосуванням сучасного обладнання з використанням алмазних насадок для апаратної обробки .

Денний стаціонар хірургічного профілю

Денний стаціонар хірургічного профілю

У відділенні працює лікар хірург вищої категорії онколог -маммолог Плаксєєв Ігор Миколайович

Денний стаціонар хірургічного профілю працює щодня з 8.00 до 18.00

(Субота, неділя вихідні дні)

Лікувальний педикюр, косметологічна обробка шкіри стоп

працює з 9.00 до 15.00 (субота, неділя вихідні дні)

телефон для запису моб. 097-33-574-33

Прийом в кабінеті діабетичної стопи проводиться в

понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 14.00

Прийом хворих у відділення проводиться за направленням фахівців і самозверненням, незалежно від місця проживання.

м Дніпро, пр. Мануйлівський, 29.


2 комментария

Аноним

21.03.2020 на 1:28 пп

Врач Ципко В.И. мне не понравился. Грубы, резкий, бестактный, разговаривал на повышенных тонах. Все его поведение идет вразрез с принципами деонтологии. У меня мозоль на пальце ноги и косточка, больше ничего, никаких диабета, трофических язв, облитерирующего эндартериита и пр. у меня нет и напоказ, а он нагнал на меня страху, грозил ампутацией ноги, если я не буду носить уродливые супинаторы, и еще смеялся: «Вам, что на танцы ходить? » Хотя, будучи переводчиком, я хожу на куда более важные мероприятия, чем танцы. Никому не советую обращаться к нему.

    Admin2

    04.08.2020 на 7:57 дп

    Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Адміністрація лікарні обов’язково розгляне це питання та прийме відповідні заходи!

Оставить ответ