Пошук ліків в аптечній мережі

Швидкий пошук та бронювання ліків за найменшою ціною!

Пошук ліків в аптечній мережі

На сайті «Компендіум on-line» www.compendium.com.ua Ви отримуєте інформацію про наявність та актуальні ціни на препарати в найближчих до Вас аптеках! Крім цього, на сайті «Компендіум on-line» www.compendium.com.ua наведені середньозважені роздрібні ціни (у гривні) упаковок лікарських засобів, дієтичних добавок і медичних виробів, які пропонувалися до реалізації в аптечних закладах України в щомісячному режимі за даними системи дослідження ринку «PharmXplorer / Фармстандарт» компанії «Proxima Research».

Також в розділі «Інформація про лікарські препарати» наведені такі матеріали:

розгорнута інформація щодо застосування лікарських препаратів, в тому числі відомості про склад і формі випуску, фармакологічні властивості, показання та протипоказання до застосування, побічні ефекти, взаємодії з іншими лікарськими засобами та заходи, які слід приймати при передозуванні препарату. Ця інформація надана підприємствами-виробниками або їх уповноваженими представниками;
коротка інформація про препарат: назва, форма випуску, власник ліцензії, виробник, АТС-код, а також склад і міжнародна назва, якщо така є;
в короткій і розгорнутої інформації по препаратам вказані умови реалізації для кожної форми випуску в аптечній мережі (за рецептом або без рецепта).
Матеріали розділу «Опис активних речовин відповідно до міжнародних непатентованими назвами для фармацевтичних субстанцій» підготовлені на підставі даних про різні препарати і представлені в узагальненому вигляді. Наведені в довіднику опису активних речовин, що входять до складу препаратів, на які не представлена ​​розгорнута інформація, дозволяють оцінити потенційну можливість терапевтичного застосування лікарських засобів. Інформація по INN доповнена відомостями про реєстраційний номер CAS, структурної та молекулярної формулі, поширених хімічних назвах і фізико-хімічні властивості субстанцій.

«КОМПЕНДІУМ 2017 — лікарські препарати» продовжує серію проекту щорічних довідкових видань, що містять актуальну інформацію про лікарські препарати, представлених на фармацевтичному ринку України, — довідники «Лікарські препарати» (1994, 1995, 1996 — в 3 томах), «ФАРМІНДЕКС’97 — лікарські препарати »,« ФАРМ-ІНДЕКС’98 — лікарські препарати »« КОМПЕНДІУМ 1999/2000; 2000/2001; 2001/2002; 2003; 2004; 2005; 2006; 2007; 2008; 2009 року; 2010 року; 2011 року; 2012; 2013; 2014; 2015; 2016 — лікарські препарати ». Видання в форматі компендіуму виходить вже 18 років.

 


Пошук інформації на сайті