Пульмонолог

У лікарні з 2012р працює пульмонологічний кабінет.

Прийом веде лікар -пульмонолог I категорії Масіч Наталія Володимирівна.

Пульмонолог

За час роботи кабінету з метою діагностики ХОЗЛ і бронхіальної астми обстежено 6065 чол. Для ефективного контролю проведеного лікування, сформована диспансерна група.

В даний час в кабінеті здійснює такий комплекс заходів:

— дослідження функції зовнішнього дихання, спірометричний контроль прохідності бронхів;

— виявлення гіперреактивності бронхів з метою діагностики бронхіальної астми, ХОЗЛ, інших захворювань, що протікають з бронхоспазмом

-тести на оборотність бронхіальної обструкції з b2-агоністами короткої дії;

Пульмонолог

-Підбір інгаляторів, спостереження за пацієнтами в динаміці з урахуванням супутньої патології (гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, цукровий діабет).

Пульмонолог

— проводяться заняття з відпрацювання правильної техніки використання інгаляторів, навчання самоконтролю.

Важливим аспектом в роботі є пріемственность кабінету і терапевтичного стаціонару лікарні

У період загострення на госпітальному етапі у важких хворих використовується небулайзерная аерозольна терапія для швидкого усунення бронхоспазму, за рахунок поліпшення качаства доставки ліків в бронхи і легені.

Пульмонолог

Реабілітаційний період після важких загострень хворі проходять у відділенні фізіотерапії. Дренажний масаж грудної клітини, озокерит, лікарський електрофорез, ультрозвук на область легенів, біорезонансна терапія, успішно використовуються на всіх етапах запального процесу, а також у фазі ремісії.

В кабінеті проводиться дослідження функції зовнішнього дихання (спірометрія) з диференціальної діагностикою бронхообструктивного синдрому, діагностика і лікування бронхолегеневих захворювань (пневмонія, бронхіт, бронхіальна астма, саркоїдоз, муковосцідоз).

Пульмонолог

Подяки:

Подяка_Пр-72


2 комментария

ВИКТОРИЯ

18.12.2017 на 5:28 пп

ДОБРЫЙ ДЕНЬ. К ВАМ МОЖНО ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИМ?

    Admin

    19.12.2017 на 10:12 дп

    Доброе утро! К Пульмонологу можно записаться только через регистратуру по номеру 790-06-02. Приходите, будем рады Вас видеть в нашей поликлинике!

Оставить ответ